Тотален провал и позор за Черно море в Каварна - 4:0 за Калиакра

Коментари (15)
19:48 / 07.11.2010
2027
Черно море бе разпилян от Калиакра в Каварна в мач от 13-ия кръг на "А" група. Домакините направиха за срам варненския тим, побеждавайки с 4:0. Това е втори тотален провал за "моряците" в рамките на три кръга, след като в 11-ия Черно море бе разгромен със същия резултат и при гостуването си на Монтана.
Още в 15-ата минута каварненци имаха възможност да открият резултата от дузпа, но Петър Денчев спаси удара на Ивайло Раденцов. В 36-ата обаче тимът на Антони Здравков вкара първия си гол. Николай Петров изведе сам срещу вратаря отдясно Четин Седула с прецизен пас и той преодоля Денчев с точен удар за 1:0. В 50-ата мин отново Ники Петров бе в основата на втория гол, като този път изведе Иван Александров, който не сгреши за 2:0. В 75-ата и 77-ата минути бяха наказани  нови две грешки в защитата на Черно море. Първо Марко Марков направи 3:0, а след това Четин Седула довърши моряците, вкарвайки второто си попадение за крайното 4:0.
Любопитното е, че каварненци бяха вкарали точно четири гола във всичките си 12 мача в първенството досега, а днес реализираха същия брой във вратата на Черно море.
В двубоя не игра капитанът на Черно море Георги Илиев, който е със спукано ребро.

Съставът на Черно море

Петър Денчев, Марко Тиаго, Никола Домакинов, Танко Дяков, Сашо Александров, Даниел Димов, Даниел Георгиев, Адемар Жуниор (53 Марио Жардел), Ели Маркес (53 Георги Божилов), Даниел Ратников (63 Румен Николов), Йордан Юруков