Равенство за Черно море, Камазола дебютира
Автор: Екип Varna24.bg 17:26 / 09.02.2011Коментари (0)1138
© chernomorepfc.bg
"Черно море" записа второ поредно равенство на лагера си в Турция. "Моряците" завършиха 1:1 на контролата си с румънския "Пандури". Съперникът на варненци е 16-и, а аут за спаринга бяха Тодор Колев и естонецът Даниил Ратников, които са със леки здравословни проблеми. За сметка на това неофициален дебют със зеленобялата фланелка направи бразилецът Самуел Камазола, който влезе през второто полувреме на мястото на Станислав Стоянов.
Мачът се игра при отлични метеорологични условия и температура 20 градуса. През първото полувреме "Черно море" имаше леко надмощие, но така и не успя да създаде чисто голово положение.
В 58-ата мин при разбъркване пред вратата на "моряците" играч на румънците технично с пета откри резултата - 0:1. От тук до края на двубоя инициативата бе за футболистите от Варна и в 82-ата мин се стигна до изравняване. Влезлият като резерва Румен Николов направи самостоятелен пробив и вкара технично в мрежата
Следващата проверка на "Черно море" в Турция е в събота срещу "Дукла" (Чехия).