Спартак 1918 победи с 4:0 в Бяла

02:21 / 06.03.2011
820
Спартак 1918" победи с 4:0 "Черноморец" в Бяла в последната проверка преди двубоите от Североизточна "В" група. И двата тима печелят служебно с по 3:0 мачовете си от първия пролетен кръг, тъй като съперниците им преустановиха участие в първенството.
Лидерът в класирането се наложи с лекота над тима на домакините. Старши-треньорът Димитър Трендафилов заложи на различни 11-ки в двете полувремена.
Денислав Андреев откри в 7-ата минута. Гостите от Варна имаха териториално предимство и изпуснаха още няколко положения. В 57-ата минута Симеон Ганчев удвои с глава, след центриране на Станислав Желязков. Малко след това Михаел Михалев изведе Илчо Илчев сам срещу вратаря и той не пропусна да се разпише. След няколко минути, Румен Александров отбеляза с глава, отново след центриране от фаул.
Следващата неделя "Спартак 1918" е домакин на "Рапид" (Дивдядово), в официална среща от първенството в СИ "В" АФГ.

"Спартак": Марков, Луго, Венков, Дончев, Ст. Иванов, Петров, Димитров, Георгиев, Димов, Илиев, Андреев /Славов, Михалев, Чипев, Андонов, Илчев, Желязков, Пл.Иванов, Костадинов, Ганчев, Александров и Г. Иванов/