Черно море и Локомотив Пд завършиха 1:1

Коментари (13)
15:20 / 06.03.2011
1928
Черно море и Локомотив Пд завършиха 1:1 в мач от 17-ия кръг на А група. Попадението за варненци вкара Георги Божилов с прецизно воле в 15-ата минута. В 36-ата минута Танко Дяков изби с ръка топката от голлинията и получи червен картон. От бялата точка обаче Здравко Лазаров би над вратата, което му се случва за втори път след изпортената дузпа с екипа на ЦСКА на "Тича" преди почти две години. В 54-ата минута реферът Таско Тасков отсъди втора дузпа за гостите, тъй като видя нарушение на Александър Александров срещу Йордан Тодоров. От бялата точка Христо Златински вкара за 1:1.

"Черно море“ – "Локомотив“ (Пд) 1:1

1:0 – Божилов, 15, 1:1 – Златински, 54 от дузпа

"Черно море“ (1-4-4-1-1): Пиргов – С. Александров, Ал. Александров, Дяков, Адемар – Камазола, Илиев, Георгиев (73-Николов), Атанасов - Божилов (83-Каптиев) – Ратников (46-Р. Колев)

"Локомотив“: Лучини - Родригес, Й. Бенжелюн, Кавдански, С. Бенжелюн (61-Огунсото), Ерош, Златински, Й. Тодоров, Сержиньо, Лазаров (89-Коцев) - Раймонди

Съдии: Таско Тасков, Иван Вълчев, Иво Колев

Червен картон: Дяков (35)

Жълти картони: Георгиев, Атанасов, Ал. Александров/С. Бенжелюн, Златински, Ерош