Росен Колев сменя Танко Дяков срещу Академик

20:22 / 07.03.2011
896
В Черно море дискутираха какво ще бъде наказанието на Танко Дяков – за един или два мача. Надделя мнението, че гигантът ще пропусне една среща заради червения картон срещу "Локо“ (Пд), тъй като при ситуацията за дузпата не става въпрос за груба игра. Най-вероятно срещу "Академик“ (Сф) в центъра на защитата ще започне Росен Колев, който почерпи отбора за дебюта си.
Футболистите на Черно море получиха почивка днес. Вчера "моряците" направиха равенство 1:1 с Локомотив (Пловдив). Срещата бе доста тежка за варненския тим, тъй като играха 55 минути с човек по-малко заради червен картон на Танко Дяков. Доброта новина за треньора Стефан Генов е, че в отбора няма контузени футболисти.