Черно море с нулево реми срещу Академик в София
Автор: Екип Varna24.bg 17:16 / 12.03.2011Коментари (6)1430
© Ole-bg.com
Черно море продължава без загуба през пролетния дял в "А" група, като днес завърши 0:0 при гостуването си а Академик София. Двата отбора изиграха слаб мач, без голови положения и логично не се стигна до попадение в една от двете врати.
През първото полувреме Академик бе по-добрият отбор. Още в 4-ата минута Редовски пробва удар с глава, но топката излезе в аут. В 23-ата минута домакините поискаха дузпа, тъй като имаха претенции, че Александър Александров е играл с ръка на границата на собственото си наказателно поле, но реферът Стефан Спасов прецени, че нарушението е извън него. С изпълнението на фаула се нагърби много дейният до този момент Стойко Сакалиев, но шутът му мина покрай вратата.
Най-опасната ситуация за гостите от Варна пък бе в 25-ата минута, когато  Даниел Георгиев успя да вкара топката в мрежата на Академик, но страничният рефер бе вдигнал флага за засада.
След почивката моряците изравниха играта. В 59-ата минута все пак Редовски успя да стреля с глава, но ударът му бе спасен от Илко Пипгов. Черно море отговори с шут на своя капитан Георги Илиев, който в 63-ата минута стреля право в ръцете на Стоянов, с което се изчерпаха интересните ситуации пред двете врати.

Съставът на "моряците": Пиргов, С. Александров, Ал. Александров, Р. Колев, Тиаго, Камазола, Д. Георгиев (79 Т. Колев),  Адемар (82 Каптиев), Г. Илиев, Божилов, Ратников (61 Т. Колев)

-1

Нормално е,моряшкото синьо-бяло рае е традиционен резервен екип.Синьо-бялото обаче не е цвета на ФК Тополи или Пътното,фалшивия отбор с лиценза на Владиславово.Лъсна ли ви сега г*за на вас,закритите и несъществуващите
Горд член на "Глас народен", начело със Светльо Хиподилски! Бивши комунисти няма! Б(*П, ГЕйРБ, ДуПеСе и Атака - в Батака! Време е за промяна!
на 13.03.2011 г.
0

Я, най-накрая със синьо-бели фланелки!
+1

Аз пък нещо не мога да се зарадвам на точка от "Академик", ама нейсе...
-1

Пореден мач навън без загуба и без допуснат гол.Жалко,че нямаме класен реализатор.Иначе Генов продължи тенденцията на възходящото движение - 7-ми пореден мач без загуба.5 поредни гостувания - 3 победи и 2 равни с голова разлика 3:0,т.е. без допуснат гол в нашата врата.Единствения ни пропуснат гол е от дузпа и то втората бита в мача с Локо Пд.Очевидно е,че в защита върнахме старото високо ниво,но откъм голове циклим здраво:(