"Черно море" победи с 6:0 "Светкавица“ в контрола

Коментари (3)
18:21 / 24.03.2011
1515
"Черно море“ победи с 6:0 "Светкавица“ в контролна среща на стадион "Тича“ вчера. За домакините играха и някои футболисти, които по-рядко получават шанс да излязат като титуляри. След равностойно начало "моряците" взеха превес и в 19-ата мин. Удариха греда чрез Румен Николов. Авторът на паса към Николов - Тодор Колев успя да открие резултата в 24-ата мин. Марко Тиаго проби през центъра, намери непокрития Колев и той прати топката в мрежата за 1:0. Малко след това Даниил Ратников отне топка от защитник, намери Румен Николов пред наказателното поле и той изведе Владимир Каптиев отдясно, който не сгреши – 2:0. В 43-ата мин резултатът стана класически, след като Ратников бе намерен непокрит в противниковата половина, излезе очи в очи с вратаря, след което пусна топката в долния ляв ъгъл за 3:0.

В първите пет минути на втората част с гола се разминаха Даниел Георгиев, Тиаго на два пъти и Каптиев, но 51-ата Самуел Камазола напредна сам и реализира за 4:0. Десет минути по-късно Тиаго изведе перфектно Мирослав Будинов сам срещу вратаря и нападателят на "Черно море“ покачи на 5:0. В 75-ата минута Георги Илиев получи отличен пас, при който се озова срещу вратаря на "Светкавица“ и го прехвърли за крайното 6:0.