Черно море сложи петица на Видима, излезе четвърти

Коментари (5)
17:04 / 09.04.2011
1494
Отборът на Черно море победи с 5:0 Видима-Раковски в мач от 21-ия кръг на А група. По този начин варненци събраха 36 точки и излязоха на четвърто място във временното класиране поне за 24 часа, пред Локомотив (Пд) и Локомотив (Сф), които са с по две точки по-малко. Тимът от Пловдив гостува утре на Монтана, а Локомотив (Сф) приема в понеделник Пирин.
Георги Илиев откри резултата за Черно море в 35-ата минута след перфектно извеждащо подаване по въздуха на Самуел Камазола. В 40-ата пък Дончо Атанасов наказа грешка на Александър Бранеков, като му отне топката при изнасянето. Любопитното е, че точният удар на Дончо мина през дупка в мрежата, която после бе вързана. Атанасов вкара второто си попадение за 3:0 в 47-ата минута, когато стреля от 10-11 метра точно. 4:0 направи резервата Даниил Ратников в 73-ата минута, след като Жоро Илиев го намери отлично непокрит и за естонеца остана най-лесното - да вкара в опразнената врата. Друга резерва - Мишо Лазаров, отбеляза петото попадение в 83-ата минута с хубав диагонален удар.

Съставът на Черно море: Илко Пиргов, Сашо Александров, Тансо Дяков, Росен Колев, Марко Тиаго, Самуел Камазола, Станислав Стоянов (63 Даниил Ратников), Даниел Георгиев (81 Михаил Лазаров), Георги Илиев, Дончо Атанасов, Адемар Жуниор (70 Владимир Каптиев)