Никола Петров, ПСК "Черно море": Гоним титла и добри времена на държавното по плуване

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
15:55
161
Подготовката на ПСК "Черно море" за държавния отборен шампионат по плуване върви по план. Целите са ясни – да станем шампиони и състезателите ни да подобрят резултатите си – за мен това е най-важно! Това коментира главният треньор на хегемона в българското плуване ПСК "Черно море" Никола Петров в навечерието на държавния шампионат.

Варненци се готвят за предстоящото държавно отборно първенство на плувен комплекс "Приморски". Шампионатът по плуване за мъже, жени, юноши и девойки младша и старша възраст на 50-метров басейн е от 28 до 30 март в Пловдив.

"В края на юни е европейското по плуване до 23 г. За нас то ще бъде важно състезание, тъй като конкуренцията ще отговаря на възможностите на състезателите ни – и двамата, и Тея, и Максим още нямат 20 години. След това предстои световното в Сингапур на голям басейн в края на юли, началото на август. Това е най-важното състезание за тази година!", добави Петров.

Плувните асове Максим Манолов и Тея Николова имат шанс да покрият нормативи за шампионата на планетата в Сингапур (23 юли – 4 август), на предстоящото държавно първенство, на летния шампионат, както и на европейското до 23 г. в Словакия (26 - 28.06.2025 г.).


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 5
Днес: 8


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).