Черно море победи с 2:0 Калиакра

19:51 / 18.05.2011
1248
Черно море победи с 2:0 Калиакра в двубой от 28-ия кръг на А група. Варенци си осигуриха успехи с ранни голове.Още в третата минута Георги Илиев откри резултата от дузпа, който реферът Таско Тасков отсъди за нарушение срещу Дончо Атанасов в наказателно поле. В 15-ата минута Румен Николов се разписа във втори мач подред. Попадението бе изработено от Даниил Ратников, който нахлу по левия фланг, справи се с един защитник и подаде на връхлитащия Николов. Дончо Атанасов бе сменен още в 35-ата минута от юношата Илиян Капитанов, през втората част влязоха още двама таланти, продукт на школата на "моряците" - Янчо Андреев и Васил Тачев. За последния това е дебют в А група.

Съставът на Черно море: Илко Пиргов, Адемар Жуниор, Росен Колев, Танко Дяков (жълт картон), Мишо Лазаров, Димитър Петков, Георги Илиев, Даниил Ратников, Румен Николов (82 Янчо Андреев), Дончо Атанасов (35 Илиян Капитанов), Георги Божилов (88 Васил Тачев)