Децата на Черно море газят с 4:0 в Добрич

18:32 / 08.06.2011
654

Детският отбор на "Черно море“ записа убедителна победа с 4:0 като гост на "Добруджа“ в първи осминафинал на републиканското по футбол за родени 1996 г. Треньор на талантите е Илия Николов.

Още в първите минути двойно подаване между Кристиан Пешков и Димитър Кирчев завърши с мощен диагонален удар на последния за 0:1. Резултатът се запази до почивката. В 42-рата мин. Кадир Кадир удвои разликата с глава след центриране на Мартин Костадинов.

В 47-ата падна и трети гол. След центриране от корнер Александър Георгиев засече с глава кълбото на задна греда и оформи класиката. В 60-ата минута Кристиан Пешков излъга двама съперникови футболисти и остана сам срщу вратаря, за да го преодолее за крайното 0:4. Реваншът е в събота от 10,30 ч. на стадиона под Аспаруховия мост.

Съставът на "моряците": Атанас Найденов, Венченцо Йорданов, Александър Георгиев, Мартин Томов, Никола Найденов, Александър Йовчев, Мартин Костадинов (к), Димитър Кирчев, Кадир Кадир, Кристиан Пешков, Александър Попов (Станислав Джамбазов, Никола Радушев, Денислав Русков, Христислав Господинов).