Черно море-Одесос“ бие с 80 точки

18:48 / 09.06.2011
319
"Черно море-Одесос“ записа разгромна победа с резултат 103:23 срещу "София“ в баскетболния мач от турнира за кадетки до 16 години. Варненки контролираха срещата от самото начало и през цялото време увеличаваха аванса си. Така те вече имат две победи в двата си мача в група "А“ на финалите за кадетки. Още през първата четвърт варненки се откъснаха с 18 точки напред, а на почивката разликата в тяхна полза вече беше цели 32 – 59:17. Така изходът от срещата бе предрешен много преди нейния край, а през второто полувреме разликата продължи да се увеличава. След 44:6 през вторите 20 минути се стигна и до разгромната разлика от 80 точки. Борислава Христова записа 33 точки и 9 борби за победата на тима си. С дабъл дабъл от 20 точки и 11 борби се включи Мария Камбурова, а 12 точки записа Цветелина Илиева.