Черно море се отпуши, удари с 4:1 Етър

18:26 / 07.10.2011
1127
Черно море победи с 4:1 Етър в контролна среща във Варна. Лидерът в Източната Б група замени отказалия се в последния момент съперник на Черно море – Конкордия Румъния. Варненци вкараха три гола още през първото полувреме. Димитър Петков откри резултата с удар по земя в 15-ата минута, а пет по-късно венецуелският нападател Хермес Паломино покачи на 2:0, след като бе изведен от Дончо Атанасов. В 38-ата минута Симеон Симеонов направи 3:0 с хубаво воле след пас на Георги Илиев. Гостите намалиха резултата в 55-ата минута, когато се разписа Александър Младенов. Румен Николов оформи крайното 4:1 за Черно море с глава. Неприятната новина за домакините е контузията на Цветан Йотов, който е със съмнения за скъсани връзки.

Съставът: Пиргов, С. Александров, А. Александров, Попов, Р. Колев, Д. Петков, Камазола, Атанасов, Паломино, Илиев, Симеонов (Денчев, Йотов, Лазаров, Андреев, Марчев, Т. Колев, Манолов, Капитанов, Митев, Николов)