Старшата на Черно море изпусна Берое

19:19 / 31.10.2011
596
"Черно море“ изпусна да победи "Берое“ в двубоя от 12-ия кръг на Елитната група за юноши старша възраст (до 19 години). Двубоят под Аспарухов мост завърши 1:1. Още в петата минута възпитаниците на треньорския тандем Вальо Станчев/Тодор Каменов поведоха с 1:0. След центриране от корнер топката попадна у Слави Сталев, който от точката за дузпа я насочи в горния ляв ъгъл на съперниковата врата. В 20-ата минута Бекир Расим нацели гредата от пряк свободен удар, а до края на първото полувреме варненци изпуснаха още няколко голови ситуации. През втората част гостите стигнаха до изравняване. В 60-ата мин те наказаха неразбирателство в защитата на домакините и направиха 1:1. Оттук до края на двубоя "Черно море“ окупира вратата на "Берое“, но няколкото създадени положения не доведоха до гол и срещата завърши наравно.

В следващия понеделник "моряците“, които в момента са пети в класирането, гостуват на "Литекс“