Лидерите в градското по футзал бият

12:31 / 16.01.2012
792
Поредните си победи записаха водещите три отбора в градското първенство на Варна по футзал на старта на втория полусезон. Лидерът "Черно море-Мания“ продължава без загубена точка, след като в този кръг разби "Ескана" с 13:4.
Миналогодишният първенец "Одесос-Хидроремонт" пък удари с 9:2 "Бултрас“. Четири попадения за успеха записа Влади Гочев, а по веднъж точни бяха Виктор Викторов, Благовест Марев, Георги Бомбов, Дидо Митев и играещият треньор Симеон Христов.
"Гранд про-Коктейлс“ би "Планекс“ с 5:2, като двубоят бе доста интригуващ. Попаденията за успеха вкараха Хусаин Назифи (2), Иван Йованович, Димитър Кръстев и Иван Иванов, но съперникът им от "Планекс“ на два пъти бе на гол от изравняването.
"Пикадили" пък постигна зрелищна победа над МФК "Тича" с резултат 4:3, след като на полувремето губеше с 0:3.
През тази седмица има два изключително интересни мача. В четвъртък от 20,30 ч. е отложеното дерби между "Гранд Про“ и "Одесос“, а в събота "професионалистите“ играят с лидера "Черно море–Мания“, който взе първия мач с 1:0.