Дузпа спъна Спартак Вн в Плевен

18:43 / 27.10.2012
1515
Спартак (Плевен) победи с 1:0 съименниците си от Варна в дербито на върха в "Б" група. Домакините стигнаха до единствения гол в 20-ата минута, когато Ивайло Раденцов се разписа от дузпа. Тя бе отсъдена за игра с ръка на защитник на варненци в наказателното поле. До края на първото полувреме тимът на Иван Найденов пропусна две ситуации, първо чрез Георги Станчев, а след това и чрез Беадир Беадиров. През втората част домакините имаха надмощие, но нов гол така и не падна.

Останалите резултати от кръга: Светкавица - Нефтохимик 1:3, Спартак (Плевен) - Спартак (Варна) 1:0, Чавдар (Етр) - Банско 3:0, Пирин (Разлог) - Видима 1:2, Любимец - Сливен 2:0, Септември (Сим) - Шумен 0:1.

Спартак Пл - Спартак Вн 1:0
Голмайстор: Ивайло Раденцов (20 д)

Спартак Пл: Ст. Антонов, Милчев, М. Тодоров, Ванков, Шопов (87 Григоров), Раденцов, Ив. Иванов (Ст. Иванов), Ян. Иванов, Панов, Л. Иванов, Краев (76 Л. Тодоров)

Спартак Вн: Славов, Ст. Иванов, Маринов, Димов, Илиев, Цирков, Смирнов (78 Дяков), Мехмед (67 Г. Димитров), Станчев, Беадиров (Филипов), Кателиев

Източник: arenavarna.com