Тежко поражение за Спартак в Елитната до 19 години

12:34 / 19.11.2012
984
"Черноморец" (Бургас) разби "Спартак 1918" с 4:0 като гост в 14-ия кръг на Елитната юношеска дивизия до 19 години.

"Акулите" откриха резултата още в първата минута. Станислав Вълчев отрази силен удар, но топката се удари в гредата и попадна у нападател на гостите, който я изпрати в мрежата. Варненци можеха да изравнят на два пъти в началото на втората част чрез Мурад Салим, чийто удар бе спасен от вратаря, и Калоян Иванов, който нацели гредата. В 60-ата мин.

"Черноморец" стигна до второ попадение, което окончателно прекърши домакините и до края на мача те инкасираха нови два гола.

Треньорът на варненци Николай Станчев заложи на: Станислав Вълчев, Живко Караиванов (58 Божидар Янчев), Калоян Иванов, Славин Славов, Кристиян Радев, Филип Костадинов, Никола Арнаудов (74 Евгени Кираджийски), Мурад Салим (65 Генади Атанасов), Иван Маринов, Славомир Събков, Асен Станчев.

Източник: "Народно дело"