Спортните новини: Днес (3) | Вчера (2)
Спартак губи от Марек в последната минута
Автор: Екип Varna24.bg 16:09 / 29.02.2008Коментари (0)221
Марек постигна драматична, но изключително ценна победа с 1:0 над Спартак (Варна) в мач от 15-ти кръг в първенството на "А" група. Дупничани ликуваха в даденото от съдията продължение, след като резервата Rldk Редовски успя да се намеси добре и след рикошет топката влезе във вратата на Цветомир Цанков.
През целия двубой домакините бяха по-дейни, но така и не можаха да реализират по-рано попадение. Двубоят бе изпъстрен с доста сблъсъци по терена, като и двата отбора бяха съсредоточили доста сили в централната част. След срещата от щаба на Марек изразиха задоволството си от спечелените три точки. Старши треньорът Георги Димитров-Джеки сподели, че общо взето не е доволен от съдийството на Мартин Богдев, който според него е накъсал играта.
В лагера на гостите определено имаше униние като дори се разбра, че след края на срещата в съблекалнята футболистите са си разменили доста остри реплики помежду си. Старши треньорът Атанас Атанасов заяви, че това е поредната загуба на Спартак поради малшанс с гол в последните минути. Иначе според него футболистите са се старали достатъчно.

Марек - Спартак (Варна) 1:0
Голмайстор: Иван Редовски 92