Спортните новини: Днес (2) | Вчера (2)
Черно море Е.ON надигра Алвина с 10 т. разлика
Автор: Екип Varna24.bg 17:42 / 24.03.2008Коментари (0)405
©

Нямахме сили да спечелим, коментира наставникът на винарите Борис Стоянов. Треньорът на Е.ON Емил Борисов иска още от тима

В морското баскетдерби Черно море Е.ON победи Алвина с 10 точки (87:76). "Не бяхме играли извесно време с мъжките формации поради прекъсването и това се отрази в началото на двубоя", коментира наставникът на E.ON Емил Борисов. По неговите думи в първото полувреме играта на възпитаниците му е вървяла тежко, особено в атака.
"Във третата и четвъртата част всички играчи се включиха в атака и така резултатът не закъсня", добави Борисов. Той каза още, че неговият отбор има за цел да създава качествени състез
©
атели, които да захранват мъжкия тим на Черно море.
Наставникът на Алвина Борис Стоянов на свой ред каза, че сили не са достигнали на тима му да спечели срещата. "През по-голямата част поддържахме някакъв баланс, който ни даваше шанс за победа, но последните 5 минути не издържахме физически", коментира Борисов. Той добави, че оттук нататък класирането не зависи само от представянето на тима му. Ако Черно море Е.ON спечели двубоя си срещу Сливен, а Алвина на свой ред победи и трите си съперника - Славия, Спартак МВР и Дунав, винарите имат шанс да се класират на второ място. Това ще им даде възможност да играят със седмия от А1.

Източник: Диляна Петрова