Старшата на "моряците" върти 2:2 с Калиакра

11:38 / 15.02.2013
1629
Юношите старша възраст на "Черно море" (до 19 г.) направиха 2:2 при гостуването си на "Калиакра". За каварненци играха и доста юноши, като от първия състав на терена бяха само 6-7 футболисти.

Варненци поведоха в средата на първото полувреме, когато Диян Малчев бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши. Той направи още два пропуска, а с гол се размина и Петко Цанков. Домакините изравниха в края на първата част, а в началото на втората направиха пълен обрат. Попадението им бе от засада, която обаче нямаше как да бъде отсъдена поради факта, че странични съдии липсваха. "Моряците" изравниха чрез Теодор Кьосев, който направи добавка след избит удар на Станислав Николов. Други два гола на "Черно море" пък бяха отменени. Треньорът на варненци Тодор Каменов остана доволен от показаното от неговите състезатели.

"Черно море": Атанас Найденов, Костадин Иванов, Никола Найденов, Преслав Дошков, Александър Милев, Петко Цанков, Станислав Николов, Стелиян Евтимов, Веселин Тисовски, Диян Малчев, Мустафа Мустафа (Карен Мадоян, Христо Андонов, Александър Александров, Николай Атанасов, Симеон Неделчев, Георги Атанасов, Теодор Кьосев)