Иван Цачев носи победата на Спартак в Севлиево

09:16 / 18.03.2013
1437
Спартак Варна победи с 2:0 като гост Видима Раковски в мач от 16-ия кръг на "Б" група. В герой за "соколите" се превърна новото попълнение Иван Цачев, който отбеляза и двете попадения.

Варненци действаха уверено и със самочувствие на стадиона в Севлиево. Така в 33-ата минута те успяха да открият резултата. Иван Цачев получи топката от Десислав Дяков, финтира защитниците пред себе си и с хубав удар в далечния ъгъл прати топката в мрежата.

През втората част домакините се опитаха да отговорят на предизвикателството, но четвърт час преди последния съдийски сигнал варненци ги попариха с второ попадение дело отново на привлечения през зимата от Калиакра Иван Цачев.

Така със спечелените 3 точки Спарак се изкачи на четвърто място, на само 4 точки от лидерите Нефтохимик и Раковски.