Калиакра удари и Дунав (Русе)

20:36 / 20.04.2008
647
Калиакра направи поредна крачка към промоцията в А група след 3:1 над Дунав (Русе) в мач от 21-вия кръг на първенството в Източната "Б" група. Капитанът на домакините Иван Райчев откри в 28-ата минута след продължителен, но безплоден натиск на съотборниците си през първата половина на полувремето. Три минути по-късно грешка в защитата на Калиакра позволи на варненския нападател на русенци Иван Мартинов да изравни - 1:1.

Отново Райчев изведе тима от Каварна с гол напред в 59-ата минута на мача. Крайният резултат 3:1 оформи Джунейт Яшар в 77-ата минута. Той завърши с остър удар от малък ъгъл в комбинация с Делчо Стоилов.

Източник: Sportal.bg