Нафтекс обърка сметките на Калиакра с 2:1

22:51 / 26.04.2008
772
Отборът на Нафтекс успя да победи на стадион "Лазур" в Бургас Калиакра (Каварна) с 2:1 в среща 22-ия кръг на Източната „Б" група. Срещата бе изгледана от бившият треньор на "шейховете" Георги Василев.

Митко Трендафилов откри за домакините в 25-ата минута, а в даденото продължението на първото полувреме Диян Христов направи 2:0.

В самия край на мача Делчо Стоилов вкара почетното попадение за тима на Вили Вуцов, като оформи крайното 2:1. Това е четвърто поражение за отборът от Каварна през този сезон. След победата си Нафтекс са шести с 32 точки, докато Калиакра са четвърти с 44 точки.