"Соколите" губят 0:2 от Нафтекс в контрола

20:35 / 16.07.2008
960
Спартак загуби с 0:2 в контролната си среща с Нафтекс, която се игра в Поморие тази вечер. Двете попадения паднаха през второто полувреме, в което в състава преобладаваха някои нови и млади състезатели. Мачът първоначално бе предвиден за 19 ч., но заради хладното време се игра с час по-рано.
През първата част Спартак стоеше по-добре на терена. Двата отбора си размениха куп голови положения, но топката така и не влизаше във вратите. След почивката бургаският тим, чийто старши треньор е Ясен Петров, успя на два пъти да стигне до гол във вратата на младия Илия Николов и се поздрави с крайния успех. Утре новият старши треньор на тима Слободан Сташевич ще направи разбор на двубоя.
Това е втора загуба на Спартак в контролите, след 0:1 от Етър преди десетина дни.

Спартак: Цветомир Цанков, Станислав Петров, Стоян Георгиев, Венцислав Маринов, Стефан Дончев, Мартин Газиев, Боян Илиев, Мартин Димов, Лио, Димитър Воденичаров, Велимир Иванович (Илия Николов, Фредерико Вилар, Васил Боев, Владислав Мирчев, Петър Колев, Ридван Хаджифейзула, Йордан Пенев, Александър Лазаревич)