Черно море се прости с шансовете си за Топ 6

17:33 / 09.03.2015
810
Черно море загуби с 1:2 гостуването си на Локомотив София. Така "моряците" загубиха всякакви шансове за борбата си за място в първата шестица.

Преслав Йорданов даде аванс на столичните "железничари" с гол в 18-ата минута. Таранът са разписа с мощен шут не оставил шанс на Чанович.

Варненци бързо реагираха и минута преди края на първата част възстановиха равенството чрез Иван Коконов. Халфът спремерен удар в далечния ъгъл матира Божидар Митрев.

Именно Коконов пропусна да вкара втори гол за варненци в 64-ата минута след отлична атака и да съхрани шансовете на тима за място в топ 6.

Този пропуск бе наказан от домакините малко след това, когато Елтон центрира в наказателното поле на Черно море, до топката стигна Даниел Генов и с хубав изстрел се разписа за крайното 2:1

С тази загуба Черно море остава на 8-а позиция с актив от 28 точки. Локомотив Сф е 3-и с 38 пункта.