Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Черно море излъга Пирин в последните секунди
Автор: Екип Varna24.bg 21:00 / 09.08.2008Коментари (0)1475
©
В мач от първия кръг на "А" група, който се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, домакините от Пирин загубиха с 1:2 от Черно море, пише "Гонг". През първото полувреме двата отбора не се представиха на ниво и опасните положения пред двамата вратари бяха изключително малко. В 70-ата минута "моряците" поведоха в резултата, след като Мирослав Манолов се озова сам срещу Чавдаров и прати топката в мрежата на Пирин. Само три минути по-късно Даниел Пеев открадна топката от футболист на Черно море и с хубав удар успя да прати кълбото в мрежата на Илчев за 1:1. В последните секунди на срещата гостите от Варна стигнаха до победата, след като в четвъртата минута на даденото от съдията продължение Йордан Юруков бе оставен непокрит и отбеляза победния гол за Черно море.

Пирин (Благоевград) - Черно море 1:2

0:1 Манолов (70 мин)
1:1 Пеев (73)
1:2 Юруков (94)

Пирин: Чавдаров, Коемджиев, Стоев, Бодуров, Ризов, Пеев, Паланков, Метушев, Дафков, Младенов, Николов

Черно море: Илчев, Фернандес, А. Александров, Стоянов, Домакинов, Бачев (90 Д. Георгиев), Илиев, Юруков, Петков, Алекс, Манолов

Жълти картони: Стоев, Ризов (П), Александров, Юруков (Ч)