Черно море II загуби с 0:2 от Вихрен

20:27 / 19.08.2008
1080
Черно море II загуби с 0:2 гостуването си на Вихрен във II кръг на първенството на дублиращите отбори. Двата отбора си размениха превъзходството в по едно полувреме, но в крайна сметка победители излязоха момчетата от Сандански. "Изпуснахме 3 100-процентови голови положения, но нямахме шанс", коментира след мача наставникът на моряците Георги Попов. За варненци с гола се разминаха Румен Александров, Владко Костадинов и Атанас Пашкулев. "С гол от центриране ни вкараха първото подание, но през втората част надиграхме съперника тотално", каза още той. Според Попов с основна заслуга за поражението е бил стражът на домакините. "В първия мач срещу Пирин нас ни спаси вратарят Ивайло Маринов. Сега обаче стражът на домакините изигра съществена роля". В състава на варненци бяха 4-ма играчи на Черно море от първия тим. Това бяха Владко Костадинов, Атанас Пашкулев, Радо Филипов и Ивайло Маринов.

Източник: Ole-bg.com