Моралес вкарва гол от центъра в контрола

20:42 / 07.09.2008
831
Спартак победи с 3:0 Волов (Шумен) в контролна среща преди честването на 90-годишнината на варненския клуб. Мачът ще се запомни най-вече с уникалния гол на Даниел Моралес, който направи 2:0 в 26-ата минута с попадение от над 50 метра. Той се намираше малко зад центъра на терена, видя, че вратарят Вихрен Узунов е излязъл напред и го прехвърли. Три минути по-рано Моро изведе своя тим напред, след като бе изведен много добре от Лий Санг. През второто полувреме Димитър Lоденичаров направи 3:0. В 59-ата минута той се освободи от защитата и мушна топката покрай противниковия страж.

Спартак - Волов    3:0
Спартак: Николов, Ст. Петров, Д. Дончев, В. Маринов, Ст. Дончев, Моралес, Костенски, Байрактаров, Юри Иванов, Лио, Аврионов (банков, Пенев, Луго, Воденичаров, Боев, Бойчев, Сафет, Михалев, Ст. Иванов)
Волов: Узунов, Жечев, Ваклински, Ирфан, Фахрединов, Славов, Чилибонов, Тонев, Банчев, Ангелов, Генчев  (Рангелов, Христов, Богданов, Неделчев, Кирев, Николов, Илиев, Тодоров)
Голмайстори: Моралес (23, 26), Воденичаров (59)
Съдия: Иван Кирилов