Никола Спасов: Доволен съм от всички

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
18:33 / 17.10.2015
1296
Треньорът на Черно море Никола Спасов остана доволен от победата над Славия с 1:0 от 12-ия кръг на А група.

"Никога не съм си мислел, че ще е леко срещу Славия. Те са неудобен противник и днес го доказаха. Мисля, че доминирахме през по-голямата част от мача. През първото полувреме бяхме припряни, играхме неспокойно. Момчетата бяха агресивни и на полувремето им казах, че трябва да си вкараме головете през второто полувреме. Като цяло съм доволен от всички", каза треньорът на варненци.

За мача с Левски Спасов заяви: "Нито един мач не е лек. Естествено, че двубоят с Левски ще е следващият труден мач. Срещу Левски винаги е интересно - ще има публика и атмосфера."



Виж коментарите (1)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 4
Днес: 0
»


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).