Черно море с първа тренировка на “Тича" за 2016 година

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
17:57 / 15.01.2016
1425
За първи път от началото на зимната подготовка футболистите на Черно море проведоха тренировка на клубния стадион "Тича". 

Наставникът на "моряците" Никола Спасов реши да разнообрази тренировъчния процес с игра на джитбол, като най-много емоции предизвика сблъсъка между тандема капитана Михаил Венков и Тодор Паланков срещу Даниел Георгиев и Траян Траянов. 

Днешното занимание пропусна завърналият се след дълго отсъствие централен нападател Бакари, който почуства болки в областта на адуктора и в понеделник ще премине ехограф. След проведената мануална терапия от физиотерапевта Виктор Бумбалов, младежкия национал Бекир Расим поднови тренировки.

За утре е предвидено още едно занимание, а неделя е почивен ден. Подготовка започнаха и юношите старша възраст на варненци. За клубния сайт старши треньора Тодор Каменов заяви, че е привикал трима играчи от набор 99: Емил Янчев, Румен Касабов и Ертан Томбак. 

В първия етап той ще акцентира на физическата издръжливост. Има уговорени и 3 контроли - на 31 януари със Суворово, на 7 или 14 февруари с Калиакра и на 21 февруари с Интер /Плачи дол/.



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 4
Днес: 0
»


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).