Спас Натов: Длъжни сме да мислим за плейофите

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:01 / 08.04.2016
649
"Мачът срещу "Ямбол" е последното ни домакинство през редовния сезон и се надявам да го изиграем с настроение и готови за победа. Имаме дребни проблеми в отбора, но в събота всички ще бъдат на линия". Това коментира преди двубоя между "Черно море порт Варна" и "Ямбол" старши треньорът на "моряците" Спас Натов.

"След смяната на треньора "Ямбол" играе добре и върви по възходяща линия. Имат супер опитни играчи. Предното ни домакинство срещу тях бе много тежко. Милиан Боцка направи невероятен мач, сега ще се опитаме да му противодействаме добре и да излезем победители", заяви специалистът.

"Длъжни сме да мислим за плейофите. Те са шанс за всеки да покаже, да победи. Може да свърши по-рано, но може и да продължи", допълни Натов.

"Черно море порт Варна" приема "Ямбол" в мач от 25-тия кръг на НБЛ в зала "Христо Борисов" в събота от 16:00 часа.



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 7
Днес: 6


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).