Спортните новини: Днес (2) | Вчера (2)
Дубълът на Черно море бие 4:0 в Сливен
Автор: Екип Varna24.bg 20:19 / 03.11.2008Коментари (0)765
© Ole-bg.com
Черно море победи с категоричното 4:0 като гост Сливен в двубой от 11-ия кръг на първенството на дублиращите отбори. Това е първа победа на варненци като гости от началото на шампионата. Две попадения за успеха реализира Георги Андонов, а по веднъж точни бяха Тодор Колев и възстановения от контузия Петьо Костадинов.
Андонов откри резултата в 17-ата минута след точен удар с глава. 13 по-късно той удвои разликата, разписвайки се с удар от пеналтерията. В 49-ата минута Тодор Колев направи 3:0 за своя тим, след прострелно центриране на Даниел Георгиев. В 65-ата минута двойно Петьо Костадинов вкара технично след двойно подаване със свой съотборник. Реферът показа странно голям брой жълти картони за подобен мач - пет, като изгони и футболист на домакините. Като титуляри за Черно море излязоха Маринов, Бачев, Филипов, Ганчев, Тодоров, Димов, П. Костадинов, Вл. Костадинов, Д. Георгиев, Колев и Андонов, а на смяна влязоха Т. Атанасов, Г. Атанасов, Недев, Ант. Георгиев и Р. Александров.
Юношата на Спартак (Варна) Боян Илиев пък вкара един от головете при победата на дубъла на Левски над ЦСКА с 2:1. Той направи 2:0 с глава след центриране от корнер.

Стефанос Циципас: Григор Димитров за президент на Европейския съюз