Спортните новини: Днес (2) | Вчера (2)
Черно море измъкна точка от Спартак на "Коритото" – 1:1
Автор: Екип Varna24.bg 17:38 / 17.11.2008Коментари (0)1495
© Мирослав Кунев
Димитър Воденичаров и Тодор Колев се разписват за 1:1, билетите струваха по 3 лв.

Спартак - Черно море 1:1

1:0 Воденичаров (80), 1:1 Колев (88)

Съдия: Веселин Гацев, стадион: Спартак, зрители: 150

Спартак: Банков, Боев, Луго, Байрактаров, Воденичаров, Аврионов, Пенев, Христов, Янев, Борисов, Т. Костадинов (Атанасов, Димитров, Петров)

Черно море: Маринов, Вл. Костадинов, П. Костадинов, Т. Колев, Ганчев, Ат. Атанасов, Филипов, Тодоров, Димов, Недев, Т. Атанасов (Фърков, Иванов, Александров)

Черно море взе точка при гостуването си на Спартак в поредния кръг от първенството на дублиращите отбори. Моряците могат да съжаляват за равенството 1:1, тъй като бяха по-добрият отбор през целия мач. Първите 45 минути минаха под диктовката на зелено-белите, които пресираха съперника и не му дадоха никакви шансове за гол. Въпреки това Черно море не успя да стигне до 100-процентово г

олово положение.

През втората част, противно на логиката, домакините стигнаха до първи гол.

В 80-ата мин. на срещата Димитър Воденичаров бе изведен сам срещу Ивайло Маринов и не сгреши. Само 8 мин. по-късно обаче най-добрият играч в мача Тодор Колев изравни резултата. В самия край на редовното време Черно море можеше да стигне и до пълния успех в мача, но топката срещна напречната греда след удар на “моряк”.

Близо 40 бяха привържениците на Черно море въпреки цената от 5 лв. за билет, която бе обявена преди мача.

В крайна сметка от ръководството на соколите пуснаха хартийките на цена от 3 лв.

“Как да съм доволен, след като бяхме по-добрият отбор през целия мач? Вместо да си вкараме 3 гола през първото полувреме, ние се радваме на спечелената точка!”, коментира след срещата наставникът на дублиращия отбор на Черно море Георги Попов.

Източник: Ole-bg.com

Стефанос Циципас: Григор Димитров за президент на Европейския съюз
Пет българки ще стартират от основната схема на международен тенис турнир във Варна