Одесос бие в градското първенство

16:58 / 14.12.2008
503
В мач от четвъртия кръг на градския шампионат на Варна Одесос Дастимакс изигра своя първи мач, поради факта че досега срещите им се отлагаха заради ангажиментите на тима от Държавния шампионат. Съперник в двубоя беше тима на Гама Митев, а срещата завърши при резултат 5:2 в полза на Одесос Дастимакс.
До десетата минута на мача резултата беше класически 3:0, като се разписаха Тихомир Иванов, Калоян Цветков, след брилянтна асистенция на Милен Стефанов, който вкара сам и третия гол. Футболистите и треньорския щаб посветиха успеха на Карина-новородената дъщеричка на президента Добрин Стефанов, като му пожелаха да му жива и здрава и много да го радва. Идния уикенд варненци имат две изключително важни срещи от националното първенство, когато във Варна ще приемат Академика и ФК Г от София.

Източник: Ole-bg.com