Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
"Соколите" бият 3:0 Аксаково в учебна игра
Автор: Екип Varna24.bg 20:25 / 24.02.2009Коментари (0)648
© Ole-bg.com
Спартак (Варна) победи с 3:0 Аксаково в учебна игра. Проверката се явяваше последна преди старта на пролетния полусезон, но това може да претърпи промени след отлагането на първия кръг.
"Соколите" поведоха с гол на Стоян Георгиев, който бе точен с глава след центриране от корнер. 2:0 за варненци направи аржентинецът Джонатън, който е на проби. Той бе точен след пробив отдясно. Крайното 3:0 оформи бразилецът Адриано Миранда, който засече с глава много добро центриране отдясно на Орлин Орлинов.
Спортно-техническият директор на Спартак Драголюб Симонович изпробва два варианта в защитата. През първото полувреме като централни бранители играха Даниел Моралес и Стоян Георгиев, Юри Иванов бе десен бек, а Ангел Стойков - отляво. През втората част на Моралес партнираше Боян Илиев, който преди почивката бе халф, а на мястото на Стойков отляво заигра Стоян Георгиев. Дебют записа и новият нападател Сергей Станев, който е юноша на клуба.
Все още не е ясно дали през уикенда "соколите" ще изиграят още една контрола.

Спартак (Вн): Зоран Банович, Юри Иванов, Стоян Георгиев, Даниел Моралес, Ангел Стойков, Боян Илиев, Николай Петров, Джонатън, Кирил Николов, Адриано Миранда, Стойко Сакалиев (Цветомир Цанков, Орлин Орлинов, Сергей Станев)