Треньорът на Шабла напуска поста си на полувремето

19:27 / 19.04.2009
646
Шабла остана без треньор по особено любопитен начин. Днес тимът прие Преслав и загуби с 3:5. От една седмица в Шабла се говори, че футболистите на отбопа ще бойкотират старши треньора си Димитър Радев. Резултататъ на полувремето бе 0:4, а специалистът така и не влезе в съблекалнята след първото полувреме. Радев запали колата си и отътува за Варна. През втората част домакините показаха, че има нещо съмнително в този двубой и успяха да отбележат цели три гола. Кой ще бъде новият треньор на отбора никой не знае. Както е известно, преди дни кап. Николай Николаев влезе в Управителния съвет на клуба и в качестовото си на част от управата на "Химимпорт" АД ще има възможността да посочи новия наставник на тима.