Децата на Черно море елиминирани от Левски

Коментари (1)
16:35 / 24.06.2009
821
Детският тим на Левски (набор 1994 г.) успя да се класира на финала на държавното първенство, след като победи "Черно море" с 2:1, в 1/2-финална среща-реванш, която се игра на Герена. „Сините" победиха и в първия мач във Варна с 1:0 и с общ резултат 3:1 продължават напред.
На финала Левски ще се изправи срещу Литекс, който елиминира ЦСКА след две победи - 3:0 и 2:0. В двубоя с Морето Левски откри резултата още в 5-ата мин., когато точен бе Милен Гамаков. Гостите успяха да изравнят в началото на второто полувреме, когато в 40-ата мин. Цветан Караколев върна надеждите на варненци, но пет минути по-късно Жак Коен донесе победата на Левски.

Източник: Ole-bg.com